MALÉ APARTMÁ

 

 

 

 

 

 

 

 


Malé apartmá sestává z jedné místnosti, ve které je kuchyň s mikrovlnou troubou, elektrickou troubou pro vaření a  ledničkou. Je tu také sedací souprava,2 křesla , postel a úložná skříň na oblečení. Součástí apartmá je sprchový kout a samostatné WC s umývadlem. Vchod do apartmá je ze zahrady domu samostatným vchodem přes verandu, ve které je předsíň s odkládací stěnou na oblečení a obuv. Parkování je možné před domem.

ENGLISH****************

 SUITE NA SPLAVĚ IS A THREE BEDDED WITH  FRIDGE AND MICROWAVE OVEN. IT IS A SITUATED IN TOWN ČESKÁ TŘEBOVÁ BETWEEN STARÉ NÁMĚSTÍ A NOVÉ NÁMĚSTÍ /THE OLD SQUARE AND THE  NEW SQUARE/. IT CAN BE FOUND ON THE FIRST FLOOR OF THE HOUSE IN THE STREET NA SPLAVĚ 185. PARKING  IS A POSSIBLE IN FRONT OF THE HOUSE.

DEUTSCH****************

APPARTEMENT NA SPLAVĚ MIT 3 BETTEN,  KUHLSCHRANK LEIGT IN ZENTRUM VON ČESKÁ TŘEBOVÁ ZWISCHEN DER STARÉ NÁMĚSTÍ UND DEM NOVÉ NÁMĚSTÍ /DEM ALTEN UND DEM NEUEN PLATZ/. DIE WOHNUNG BEFINDET SICH IM ERSTEN STOCK DES FAMILIEN HAUSES IN DER STRASSE NA SPLAVĚ NUMMER 185. VOR DEM HAUS KONNT IHR PARKEN.

18. 12. Miloslav

Zítra: Ester

Doporučejeme:

www.chalupajadrna.cz

www.hotelbravo.cz

www.antikhotelsofia.cz

www.podklasterem.cz

www.penzionvchaloupce.cz

Návštěvnost stránek

020810
Dopravní terminál Jana Pernera v České Třebové